Menu

Co sprawia, iż nie możemy uzyskać erekcji?

3 kwietnia 2016 - problemy z potencją 

 

Spośród najpowszechniejszych powodów pojawienia się problemów z erekcją można wymienić:

 

1) Nieodpowiednia dieta – jeżeli obżeramy się głównie śmieciowym jedzeniem, bardzo tłustym, w naszym menu nie ma zaś zdrowych owoców, warzyw, ryb, to nie wolno się dziwić, że na nieszczęście erekcja nie towarzyszy nam regularnie.

 

2) Brak aktywności
fizycznej
, siedzący tryb życia – o ile to w pełni zrozumiałe, że dzisiaj spędzamy dużo czasu siedząc, przecież bez pracy zawodowej trudno funkcjonować na dobrym poziomie, to jednakowoż nie ma sensownej wymówki dla tych osób, które nie ruszają się po pracy.

 

3) Problemy zdrowotnegdy człowiek choruje na choroby serca, nadciśnienie
tętnicze
, cukrzycę, to automatycznie również z jego poziomem libido nie wszystko jest OK.

 

4) Rutyna – o ile początkowo jesteśmy pewnie zafascynowani swoją partnerką, jej ciałem, to później może wkraść rutyna. A jak wszyscy wiedzą, rutyna nie jest przyjemna. W owym celu należy pogadać z własną partnerką, spytać czy mogłaby nieco bardziej urozmaicić seks. Godne uwagopowabne ubrania, być może jakieś zabawki, produkcje
erotyczne
bądź przebieranie się. Możliwości, dzięki którym nasze pożycie seksualne będzie ciekawsze jest sporo.

 

5) Chroniczny stres, kłopoty zawodowestresujące sytuacje są permanentnym elementem życiowym, ale przecież nikt nie sugeruje, że musimy zareagować na takowe dużym zdenerwowaniem. Naprawdę można w taki sposób kierować własnym życiem, aby przenigdy nie doszło do tej sytuacji, w której to stres zniszczy nam zarówno dzień, jak i równie dobrze noc.


tekst dostepny na
stronie-


tadalis
cialis tanio